Категорије
СНП

13. Jul simbolizuje ono najbolje, najplemenitije i najčasnije u našem društvu

Saopštenje za javnost OO SNP Nikšić

Danas su članovi Asocijacije mladih SNP Nikšić, uz prisustvo predsjednika SNP CG Vladimira Jokovića, predsjednika OO SNP Nikšić Nenada Markovića i koordinatora za izbore Mladena Milovića, položili vijence na spomeniku strijeljanim rodoljubima na Trebjesi, te na spomenicima Ljubu Čupiću, Stojanu Kovačeviću i Novaku Ramovu.

SNP Nikšić je na ovaj način izrazio svoj duboki pijetet prema junacima 13. jula, koji su prvi pronijeli baklju slobode u porobljenoj Evropi, i ostavili svojim potomcima vječiti ponos i razlog za zadovoljstvo.

SNP CG će ostati privržena vrijednostima 13. jula, velikom danu crnogorske istorije, koji simbolizuje ono najbolje, najplemenitije i najčasnije u našem društvu i koji je jasna ideja vodilja crnogorskom društvu za budućnost.

Polaganju vijenaca je prisustvovao i profesor Radan Nikolić, predsjednik Udruženja boraca ratova od 1990. godine.

Подијели са пријатељима!

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.