Категорије
Спорт

Juniorska liga, 15. kolo: Junior siguran protiv Play-offa

Košarkaši Juniora savladali su u prvom meču 15. kola Juniorske lige Crne Gore, odigranom juče u sali podgoričke OŠ “21. maj“, ekipu gradskog rivala Play-offa, rezultatom 67:60.

Domaćin je u prvom poluvremenu stekao dvocifrenu razliku (40:29), a potom je u preostalom dijelu susreta goste održavao na sigurnoj distanci, do isteka 40. minuta.

Najbolji u timu pobjednika sa 14 poena bio je Baletić, 13 ih je dodao Janković, a 12 Vlahović.

U ekipi Play-offa istakli su se Bulatović sa 13, Kalezić sa 12 i Klikovac saa 11.

Junior – Play off 67:60 (19:13, 21:16, 14:12, 13:19)

Junior: Đurković 3, Savović 3, Vlahović R. 12, Janković 13, Šćekić 6, Ilić 7, Vukanović 3, Baletić 14, Bošković 4, Vukčević 2.

Play off: Bulatović 13, Raičković 6, Joksimović 6, Kalezić 12, Petković 4, Klikovac 11, Kaluđerović 3, Šćekić 2, Vidaković 3.