Категорије
СНП

Saopštenje OO SNP Bijelo Polje

SNP NIJE PARTNER ZA SVAĐE I SUKOBE!

Opštinski odbor SNP Bijelo Polje najoštrije osuđuje zlonamjerne i proizvoljne konstrukcije kojima se naši članovi dovode u vezu sa prošlonedjeljnim dešavanjima u naselju Rakonje. Odgovorno tvrdimo da ni jedan član SNP-a nije učestvovao u njima. Ovakve i slične insinuacije doživljavamo kao još jedan atak na najčasniju partiju. Očigledno da je stvaranje tenzija jedini način da bivši režim pokaže svoje pravo lice. U SNP-u partnera za svađe i sukobe neće naći.OO SNP Bijelo Polje još jednom poziva na mir, ljubav i zajedništvo, a svi naši članovi, uključujući i mladog Bogdana Rakonjca, imaće punu zaštitu i podršku u širenju istine o ovom nemilom događaju.

Подијели са пријатељима!

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.